اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون مورخ 16/04/97

به اطلاع خانواده معظم شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی می رساند، در صورت دارا بودن شرایط مذکور در دفترچه راهنمای آزمون، می توانند از سهمیه 25% و نیز سهمیه 5% ایثارگران جهت استخدام به شرح زیر استفاده نمایند:

جذب ایثارگران در سهمیه صرفا" از طریق شرکت در آزمون و رقابت با سایر داوطلبان ایثارگر می باشد.

واجدان شرایط جهت برخورداری از سهمیه می بایست اقدامات زیر را انجام دهند:

الف – مراجعه به سایت ksh-ieht.ir و طی مراحل ثبت نام با واریز وجه و تگمیل نمودن اطلاعات مربوطه و تعیین یکی از سهمیه های 25% یا 5%

تبصره : ایثارگرانی که قبلا" ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت کرده اند با مراجعه مجدد به سایت می بایست بخش مربوط به ایثارگران را تکمیل نمایند.

ب - معرفی نامه های تایید شده از یکی از مراجع زیر را در جلسه آزمون مورخ 26/5/97 ارائه نمایند:

  1. معاونت نیروی انسانی هریک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود
  2. معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
  3. معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی درمورد جهادگران
  4. بنیاد شهید و امور ایثارگران

 

ایثارگران سهمیه 25% : شامل جانبازان، آزادگان، فرزندان ذکور شهدا و فرزندان ذکور جانبازان 25% به بالا و فرزندان ذکور آزادگانی که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارندو برادران شهدا می باشند.

ایثارگران سهمیه 5 %: شامل رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و فرزندان ذکور آنان و فرزندان جانبازان کمتر از 25% و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت می باشند.


داوطلبان گرامی توجه فرمایید: ادامه روند ثبت نام در سایت آزمون فقط از طریق بازیابی کد رهگیری امکان پذیر است لذا قبل از خرید کارت ثبت نام و پرداخت وجه لطفاً نسبت به صحت تمامی اطلاعات وارد شده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه اطمینان حاصل فرمایید. لازم بذکر است که وجه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمیگردد.

 

واحد آزمون 38236486-083

 
پرشیا سافت
hassanolfat حسن الفت
شرکت داده پرداز پرشیا سافت