مدیر
/ دسته ها: آخرین اخبار

بازدید سرپرست محترم موسسه از مجتمع عالی غرب

چهارشنبه 19 تیرماه 1398 مجتمع عالی غرب میزبان آقای دکتر خلیل بانان علی عباسی سرپرست محترم موسسه عالی علمی کاربردی صنعت آب وبرق و هیات همراه متشکل از آقای پرویز زیاد علیزاده معاونت مالی پشتیبانی موسسه وآقای دکتر محمد علی نجات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بود.

سرپرست محترم موسسه  جناب دکتر بانان و هیات همراه ابتدا در نشستی با مدیران مجتمع عالی غرب حضور یافتند و سپس بازدیدی از امکانات آموزشی، کارگاه ها و آزمایشگاه های مجتمع  و نیز ساختمان در حال ساخت آموزش کوتاه مدت داشتند.

 ودر ادامه این دیدار  در جلسه عمومی کارکنان مجتمع غرب پذیرای حضور سرپرست محترم موسسه بودند، در ابتدای این جلسه آقای مهندس یوسف صحرایی ریاست محترم مجتمع ضمن ابراز خیر مقدم به میهمانان به ارائه گزارشی از عملکرد آموزشی مجتمع طی یک ساله اخیر پرداخته و در ادامه از سرپرست محترم موسسه برای بیان نقطه نظراتشان برای کارکنان مجتمع دعوت نمودند.

آقای دکتر بانان نیز در این نشست ضمن بیان تصویر آینده موسسه و اینکه مدیریت موسسه درصدد تعریف ساختار جدید موسسه می باشد و این نباید هیچ گونه نگرانی برای آینده نیروی انسانی شاغل در موسسه بوجود بیاورد از کارکنان شاغل در موسسه خواست که با تمام توان خود به دنبال بثمر رساندن اهداف موسسه باشند.

 

 در ادامه این جلسه آقایان علیزاده و نیز دکتر نجات ضمن بیان مطالبی در موضوع مشکلات پیش روی موسسه، پاسخگوی سوالات کارکنان مجتمع بودند.

                                                                                     روابط عمومی – مجتمع عالی غرب                                          

مطلب قبلی افتتاح محل جدید واحد آموزشی همدان
Print
342

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
hassanolfat حسن الفت
شرکت داده پرداز پرشیا سافت