برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال

مدیر 0 344 رتبه مطلب: بدون رتبه

برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال 

شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

در مورخ جمعه 31 اردیبهشت ماه 1400 آزمون تغییر حالت اشتغال کارکنان شرکت توزیع نیروی برق ستان همدان بین 173 نفر از داوطلبین در محل دانشگاه پیام نور شهر همدان ضمن رعایت شیوه نامه بهداشتی برگزار گردید. 

مجتمع عالی غرب مرکز تخصصی (قطب) آموزشهای انتقال وتوزیع کشور

مدیر 0 1634 رتبه مطلب: بدون رتبه

درراستای تشکیل مراکز تخصصی(قطبهای) آموزشی در وزارت نیرو ، مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی غرب به عنوان قطب آموزشهای انتقال و توزیع وزارت نیرو در کشور برگزیده شده است

RSS

نخستین کنفرانس پژوهشهای کاربردی در صنعت آب و برق

مدیر 0 0 رتبه مطلب: بدون رتبه

مجتمع آموزشی و پژوهشی غرب به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه راهبری و سازماندهی پروژه های ارتقاء بخش شغلی کارشناسان صنعت آب و برق و با هدف کمک به توسعه این صنعت راهبردی از طریق به اشتراک گذاری دستاوردهای ارزنده تحقیقاتی و تجربیات حرفه ای و همچنین معرفی پروژه های برتر و قابل اجرا در حوزه های مختلف آب و برق در سال 1398 پیشنهاد برگزاری یک همایش سراسری را مطرح نمود. در گام بعد با جلب مشارکت دانشگاه رازی و جمع بندی سناریوهای مختلف نهایتاً برای برگزاری یک همایش علمی سراسری با عنوان"کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در صنعت آب و برق" توافق شد. این توافق با برگزاری جلسات متعدد، تقسیم کار، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط، راه اندازی سایت رسمی و آغاز به کار دبیرخانه کنفرانس در ماه های پایانی سال 98 وارد فاز اجرایی شد. با ظهور بیماری کرونا و مشکلات و محدودیت های ناشی از آن نه تنها کار متوقف نشد که با اخذ تصمیمات و تمهیدات مقتضی و بازنگری در برنامه ریزی و    زمانبندی ها فعالیت ها توسعه یافت.

مطابق برنامه ریزی های اولیه  مقرر بود در کنار این کنفرانس کارگاه های علمی و کاربردی و نمایشگاه جنبی با حضور صنایع تولیدی و خدماتی خصوصی و دولتی زیر مجموعه صنعت آب و برق یز برپا شود که با توجه به لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا به کنفرانس بعد موکول و شکل برگزاری کنفرانس از حضوری به مجازی تغییر نمود.

با توجه به استقبال و مشارکت فعالانه محققان مهلت ارسال مقالات در دو نوبت تمدید و تا آذر ماه سال جاری بیش از 100 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه کنفرانس ارسال شد که کار داوری آنها در شرف اتمام و اعلام نتایج است. بخش قابل ملاحظه ای از مقالات داوری شده واجد مولفه های پژوهشی حرفه ای صنعت آب و برق بوده و از ارزش بالای علمی و کاربردی برخوردار هستند.

امید است این کنفرانس که می توان آن را اولین همایش ملی مشترک بین دانشگاه و وزارت نیرو تلقی کرد ضمن فراهم نمودن عرصه ای مناسب برای تبادل دانش و تجربه فعالان  حوزه های صنعت آب و برق، به نزدیکی دیدگاه ها و رسیدن به یک باور مشترک در اهمیت پژوهش های حرفه ای در توسعه پایدار صنعت آب و برق و نقش محوری و وظیفه خطیر مراکز آموزشی و پژوهشی در این زمینه کمک نماید.

RSS
 
پرشیا سافت
hassanolfat حسن الفت
شرکت داده پرداز پرشیا سافت